Satış Hattı: +90(312) 425 0 699 - Destek Hattı: +90(312) 425 0 677

İŞ ORTAKLARI

 

MYSYS YAZILIM
www.mysys.com.tr

Gür Bilişim, gıda ve turizm sektöründe özel ve profesyonel yazılım çözümleri sunan Mysys Yazılım Çözümleri ile 2004 yılından bu güne iş ortaklığına devam etmektedir.

Mysys tarafından üretimi yapılan ve GÜR BİLİŞİM – Mysys ortak çalışması ile geliştirilen, sektörün lider markaları arasına katılan RESTO, sektörde tek çözüm konumunda olan DENGE ve MYCELL yazılımlarının TÜRKİYE ANA DAĞITIM MERKEZİ olan Gür Bilişim bu gün bu ürünler nezdinde 28 bayi 300’ü aşkın restoran müşterisi ve 1.500 ün üzerinde kullanıcısına hizmet vermektedir.MICROSOFT - www.microsoft.com.tr


Teknoloji konusuna kafa yormadan işe yoğunlaşmaya yardımcı olan tamamlayıcı nitelikte çözümler karması sunan ve çalışanların işlerini güvenle sürdürebilir nitelikte ürünler oluşturan Microsoft’un AUTHORİZED EDUCATİON RESELLER ve CERTİFİED PARTNER sertifikalarına sahip Gür Bilişim; MSCE sertifikasına sahip danışman ve teknisyen iş ortakları ile Microsoft yazılımlarından en yüksek kapasite ve en düşük maliyet üzerinde yararlanma imkanları sunmaktadır.TETRA MÜHENDİSLİK MÜŞ.SAN.TİC. A.Ş. - www.tetramuh.com.tr

1994 yılından itibaren bilişim sektöründe hizmet vermekte olan Tetra Mühendislik; software kısmında başta Netsis Yazılım ve Microsoft destekli çözümler üzerine geliştirdiği sabit veya Mobil sistemlerle veri oluşturulması, veri aktarılması ve elde edilen çok yönlü doğru veriler ile orta ve büyük ölçekli firmaların hedeflerine ulaşmaları yönünde çözümler sunmaktadır.

Otomatik Tanıma/Veri Toplama pazarında profesyonel işletme çözümleri sunan Tetra Mühendislik, ürün yelpazesini her geçen gün genişletmekte, Anahtar teslimi çözüm hizmetleri sunmanın yanı sıra, bayileri ve çözüm ortakları ile de son kullanıcılara ulaşmaktadır.

Operasyonel programlar ve bu faaliyetlerin tümünü kapsayan ürün yelpazesi ile müşterilerine gerekli olan hızı ve dinamizmi sunmaktadır. El Terminali, Araç Yazıcıları, Mini Printer, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcı ürünlerinde de zengin bir portföye sahip olan Tetra Mühendislik ile firmamız, kurulduğu tarihten bu güne özellikle NETSİS, SİRUS VE MOBETRA nezdinde sunulan profesyonel çözümlerle çalışmalarına devam etmektedir.PERKON PERSONEL KONT.BARKOD SİS. BİLG. TİC. LTD.ŞTİ.. - www.perkon.com.tr

Barkod Sistemleri" olarak da bilinen Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama ( OT/VT ) sektörünün lider firmalarından olan PERKON, 1997 yılında faaliyetine başlamıştır. Kuruluşundan bu yana güçlü, yaygın iş ortakları ve genişleyen müşteri kitlesi ile kendisine yeni hedefler seçerek hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırma yollarını arayan PERKON  dünyanın önde gelen markalarının, TÜRKİYE Distribütörlüğünü ve servis hizmet sağlayıcılığını yapmaktadır..

Gür Bilişim Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama sektöründe reel çözümler sunan,PERKON ile iş ortaklığı nezdinde yürütmektedir.ORSA ELEKTRONİK OTO TURZ.İNŞ. GID.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. - www.orsa.com.tr

Firmamızın ESCORT ESPOS 4010 – 4020 model resmi onaylı POS sistem çözümleri ile çalışmalarını sürdürdüğü Orsa Elektronik Ltd. Şti. 1996 yılında Ankara’da faaliyete başlamıştır. Sektörde barkot sistemleri, yazarkasa, elektronik terazi satış ve teknik servis hizmeti ile faaliyet göstermektedir. Barkot otomasyon sistemleri üzerine daima kendini yenileyip teknolojinin gerektirdiği son model ve kaliteli ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaya devam etmektedir.FARK BİLGİ İŞLEM BİLGİSAYAR EĞT. VE ELK.SİS.TİC.LTD.ŞTİ. - www.fark.com.tr

1993 yılında IBM Türk Ltd.Şti. ve Aytaş A.Ş. ortaklığı ile kurulmuş ve Eylül 1998 tarihi itibariyle tüm hisseleri IBM tarafından satın alınmış olan POS Perakende Otomasyon Sistemleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. perakendecilik sektöründe anahtar teslim çözüm sunan bir firmadır. Sektörün ihtiyaçlarına göre IBM mali onaylı yazarkasalar üzerinde çeşitli ön ve arka ofis çözümlerini, donanım ve çevre birimlerini pazara sunmaktadır.

Gür Bilişim yiyecek içecek sektöründeki IBM POS nezdinde sunduğu çözümleri POS A.Ş.’nin çözüm ortaklarından ve Obase’nin iş ortaklarından Perakende sıcak satış sektöründe reel çözümler sunan, Fark Bilgi işlem Bilgisayar iş ortaklığı nezdinde yürütmektedir.NETSİS YAZILIM A.Ş. - www.netsis.com.tr

Gür Bilişim’in 2003 yılından bu güne YETKİLİ SATICI bayisi olduğu kurumsal yazılım pazarının öncü kuruluşu Netsis, Türk mühendislerinin gücüyle çağdaş ve uluslararası kıstaslara uygun çözümler geliştirerek, bugün 40 çözüm ortağı, 27 bini aşan müşterisi ve 125 binin üzerinde kullanıcısına hizmet veriyor.

Türkiye’den dünyaya yazılım ihraç etmek olan Netsis’in, kurumsal kaynak planlamasından satın alma ve dağıtıma, malzeme yönetiminden üretim planlamaya, insan kaynaklarından müşteri ilişkileri yönetimine uzanan geniş bir çözüm yelpazesi bulunuyor.MOBİS BİLİŞİM ELEKTRONİK TİC.LTD.ŞTİ.
- www.mobis.com.tr

Mobis Bilişim Ltd.Şti. Bilişim sektöründe 1998 yılından bu yana OT/VT (Otomatik Tanıma/Veri Toplama) ve işletme çözümleri sunan Mobit Bilişim ve Elektronik Kontrol Sistemleri Dış Ticaret A.Ş. nin İç Anadolu bölge hizmetlerini vermektedir.

Casio Mobile Data Collection ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olan firma, anahtar teslimi çözüm hizmetleri sunmanın yanı sıra, bayilik ve çözüm ortaklığı ile son kullanıcılara ulaşmaktadır.Otomatik Tanıma/Veri Toplama ürünleri konusunda zengin bir ürün pörtföyüne sahip olan firma, ürünlerini yurt içi ve yurt dışında destek ve servis güvencesi ile sunmaktadır. Şirket tarafından satılan her ürüne donanım ve yazılım desteği sürekli olarak sağlanmaktadır. Satışı yapılan ürünler ile ilgili her türlü eğitim, yedek parça tedariki satış sonrası hizmetler olarak sunulmaktadır.

Mobis ile 2006 yılında iş birlikteliği yapan Gür Bilişim; özellikle RESTO ve DENGE çözümlerinde yazıcı ve el terminalleri ürün portföyünü kullanmaktadır.ÜÇGE ELEKTRONİK CİHZ.BİLG.VE MAĞZ.EKİP.SAN.TİC. A.Ş.
- www.ucge.com.tr

Mağaza Ekipmanları ve Otomasyonları konusunda küçük ve büyük çaplı marketlere imzasını atmış konusunda lider bir firmadır. 1976 yılından beri mağaza ve marketler için çeşitli ekipmanların imalat, ithalat ve satışını yapan ÇGE MAĞAZA EKİPMANLARI A.Ş.‘nin, marketlere tüm ihtiyaçlarını karşılayacak anahtar teslimi çözümler önerebilme arayışı neticesinde, 1994 yılında BIZERBA Elektronik Terazilerinin temsilciliğini almasıyla ilk kez bir Elektronik Grubu oluşturulmuştur. Başlangıçta yalnızca elektronik terazilerle sınırlı olan BIZERBA temsilciliği 1995 KASIM ayından sonra, müşteri memnuniyetinin dışa yansıması ve başarılı bir satış trendi neticesinde, BIZERBA 'nın ürettiği tüm ürünleri kapsayacak şekilde genişlemiştir. Elektronik cihazlar ve otomasyon projeleriyle ilgilenmek üzere teşkil edilmiş olan elektronik grubu1997 yılında, ÜÇGE ELEKTRONİK CİHAZLAR A.Ş.adıyla ayrı ve bağımsız bir şirket haline dönüştürülmüştür.

Gür Bilişim, kuruyemiş, pastane, şarküteri ve market takip otomasyon çözümlerini Üçge Mağaza Ekipmanları A.Ş.nezdinde profesyonel olarak BİZERBA terazilerle müşterilerine sunmaktadır.