Satış Hattı: +90(312) 425 0 699 - Destek Hattı: +90(312) 425 0 677

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

 

GÜR BİLİŞİM KARLI PLATFORMLAR SUNAR

GÜR BİLİŞİM, hizmete sunduğu yazılım teknolojileri yelpazesini, oluşturduğu iş ortağı dağıtım kanalı ile genişleterek, bir yandan müşterilerine profesyonel anlamda satış ve satış sonrası hizmet imkanı sağlarken diğer taraftan iş ortaklarına karlı platformlar kazandırmaktadır.

Paylaşarak kazanma mantığı çerçevesi içinde öncelikle iş ortağının kazanması ilkesini prensip edinen Gür Bilişim uzman pazarlama ve destek elemanı kadrosu ile satıştan desteğe her konuda iş ortağının yanında yer almaktadır.

GÜR BİLİŞİM İŞ ORTAĞI KATEGORİLERİ

Profesyonel hizmet çerçevesinde işin yürütülmesi ve yazılım ürünlerine verilecek destek uzmanlığı noktasında Gür Bilişim tarafından verilecek eğitim ve ortaya konacak uygulamalardaki performans sonuçlarına göre iş ortaklarının elemanları 2 farklı kategoride değerlendirilmektedir.

  • SY (Sistem Yöneticisi) : Gür Bilişim tarafından sunulan çözümlerin destek eğitim uyarlama bilgisine, proje çalışmalarını koordine edebilme tecrübesine ve yazılım bilgisine sahip, ayar ve hata kodlarına müdahale edebilen ve Gür Bilişim projelerinde görev almış eğitimli destek uzmanı.
  • YDU (Yetkili Destek Uzmanı) : Gür Bilişim tarafından sunulan çözümlerin ve ürünlerin destek, eğitim, uyarlama bilgisine ve tecrübesine sahip, set kurulum ve hata tespit ve müdahale etme yetkisi olan eğitimli destek uzmanı.

Sunulan satış ve satış sonrası hizmet performansı değerlendirmesi noktasında iş ortakları 3 kategoriye ayrılmıştır.

 

  • K.İ.O. (Kurumsal İş Ortağı) : Bütün imkan ve performansını Gür Bilişim çözümlerinin satışına, desteğine ve geliştirmesine adamış, yüksek satış cirosuna sahip ek yazılım geliştirme ve proje faaliyetlerini baştan sona yürütebilen, satış sonrası eğitim, uyarlama ve destek verebilen stoklarında gerekli donanım ve teçhizatları hazır bulunduran, bünyesinde en az 1 SY, 1 YDU elemanı olan iş ortağı.
  • Y.S. (Yetkili Satıcı) : Gür Bilişim çözümlerinin satışı, desteği ve geliştirme yetkisine sahip, ek yazılım geliştirme kapasitesinde, stoklarında gerekli donanım ve teçhizatları bulunduran, satış sonrası eğitim, uyarlama ve destek verebilen, bünyesinde en az 1 YDU personeli olan bir Kurumsal İş Ortağına bağlı iş ortağı.
  • S.N. (Satış Noktası) : Gür Bilişim çözümlerini satma yetkisine sahip, bir iş ortağına bağlı yetkili satıcılar.
  • M. (Müşteri) : Gür Bilişim ve İş Ortakları tarafından sunulan kurumsal yazılım çözümleri ve bilişim teknolojileri otomasyonlarını alarak maksimum fayda ve kazanç elde eden kurum ve işletmeler.

 

EĞİTİM VE STAJ SÜRESİ

Eğitim ve staj süresi ile iş ortağı bilgi formu

  • Gür Bilişim çözümlerine ait eğitim ve staj süreleri 6 gündür. Eğitim alacak sorumlular belirli zamanlara Gür Bilişim ve Tedarikçi İş Ortakları tarafından düzenlenecek eğitim seminerlerine katılabileceklerdir. Kurulum yapılacak yerdeki uyarlama çalışmaları eğitim ve staja süresine dahil edilecektir.
  • İş ortağı adaylarımız kendilerine gönderilen “iş ortağı bilgi formu” nu doldurup kaşeleyerek 0312-4250641 e fakslayacaklardır. Gerçekleşecek ilk satışla birlikte iş ortaklığı resmiyet kazanacaktır.

İŞ ORTAĞI BAŞVURU FORMU

Paylaşarak kazanma prensibinde ve bilgi güçtür düsturunda hareket eden Gür Bilişim her noktada siz iş ortaklarına daha karlı platformlar kazandırma gayreti içerisinde ar-ge çalışmalarını sürdürmekte ve sizden gelecek her türlü istek, şikayet ve önerileri değerlendirmektedir. Bu kazanç platformunda sizi de aramızda görmek isteriz Gelin birlikte çalışalım